Adres sklepu do zwrotów to:
Aleja Prymasa Tysiąclecia 74 01-424 Warszawa

ZWROT

W przypadku zakupu internetowego każdy kupujący ma prawo dokonać zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia wejścia w posiadanie zakupionego towaru.

Po upływie 14 dni kalendarzowych od daty zakupu, każdy przypadek zwrotu będzie rozstrzygany indywidualnie. Jeżeli zakupiony produkt Ci nie odpowiada, ale minął już termin zwrotu, to mimo wszystko skontaktuj się z nami – zobaczymy, co da się zrobić.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (RT MOTO SP.Z O.O., Aleja Prymasa Tysiąclecia 74, 01-424 Warszawa, sklep@rtmoto.pl, Telefon: 537455466) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej
https://www.rtmoto.pl/img/cms/Formularz_zwrotu.pdf.
Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Państwa przesyłkę ze zwracanymi towarami. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku zakupu produktu w sklepie stacjonarnym każdy kupujący ma prawo dokonać zwrotu zakupionego towaru bezterminowo, a zwrot środków zostanie wykonany tylko na kartę klienta do wykorzystania w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Środki na karcie klienta można wykorzystać w sklepie stacjonarnym bądź internetowym.

Aby skorzystać z prawa do zwrotu zakupionego towaru, należy poinformować sklep RT MOTO o swojej decyzji. Informację należy przesłać wraz z towarem i formularzem zwrotu na adres sklepu, bądź drogą elektroniczną.

Wypełnienie formularza zwrotu nie jest obowiązkowe, ale znacznie ułatwia nam pracę i przyśpiesza cały proces.

Zwrotu środków finansowych w przypadku zwrotu towaru zakupionego przez internet dokonujemy w terminie maksymalnie do 14 dni od daty otrzymania zwracanego towaru. Jednak w większości przypadków zwrot będzie wysłany znacznie wcześniej.

W przypadku zwrotu towaru zakupionego przez internet zwrotów dokonujemy przelewem na wskazany przez klienta nr konta,  gotówką lub na kartę w sklepie stacjonarnym, aby otrzymać gotówkę prosimy o informację przynajmniej dzień wcześniej.

W każdym przypadku towar musi być fabrycznie nowy i nieużywany. 

W przypadku braku paragonu lub faktury prosimy o wypełnienie formularza i dołączenie go do przesyłki zwrotnej.

 

REKLAMACJA

Jeżeli zakupiony u nas produkt zostanie uszkodzone lub nie będzie spełniał warunków określonych w umowie, można go reklamować.

Każdy produkt podlega minimalnie 24-miesięcznej gwarancji, niektóre nawet 5 lat. Warunkiem przyjęcia reklamacji są wady niespowodowane złym użytkowaniem towaru. Reklamowany towar musi być wyczyszczony oraz reklamujący musi posiadać dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury. Prosimy także o wypełnienie formularza reklamacyjnego.  Wszystkie pytanie dotyczące reklamacji można kierować na pocztę: reklamacje@rtmoto.pl

 

WYMIANA

Podstawowym warunkiem wymiany jest to, aby wymieniany towar nie był używany, nieuszkodzony oraz odesłany w oryginalnym opakowaniu. Wraz z odsyłanym produktem należy wysłać dowód zakupu (paragon, faktura) oraz wypełniony formularz wymiany – jego wypełnienie przyśpiesza proces wymiany.

 

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek pobraniowych bez wcześniejszego ustalenia.

Każda przesyłka jest płatna.

Przed dokonaniem jednej z powyższych czynności najlepiej będzie skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy dostępni pod numerem tel 537 455 466. Można także skontaktować się z nami drogą mailową: sklep@rtmoto.pl lub reklamacje@rtmoto.pl

FORMULARZE DO POBRANIA