Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 59 zł - 6 499 zł

Rozmiar

Rozmiar

Kurtki tekstylne

Kurtki tekstylne

Aktywne filtry

Kurtki motocyklowe – Alpinestars, Macna


Poza okryciami wykonanymi ze skóry oferta naszego sklepu internetowego z produktami dla motocyklistów zawiera duży wybór wysokiej jakości kurtek tekstylnych. Są to produkty dostarczone głównie przez takie marki jak ALPINESTARS oraz MACNA, POLO które zostały wykonane przy wykorzystaniu najwyższej klasy certyfikowanych surowców, zapewniając poczucie komfortu oraz wysoki poziom ochrony podczas wypadku.

W asortymencie posiadamy między innymi uniwersalne kurtki turystyczne, które doskonale sprawdzą się do używania przez cały sezon. Tego rodzaju okrycia wierzchnie często składają się z kilku warstw – wypinane wodoodporne membrany oraz podpinki ocieplające pozwalają dostosować strój praktycznie do każdych warunków pogodowych. Obszerne panele wentylacyjne zapewniają odpowiedni przepływ powietrza, a odblaskowe elementy zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy nocą.

W naszej ofercie znajduje się też niejedna profesjonalna kurtka ALPINESTARS, przeznaczona do jazdy sportowej oraz sportowo-turystycznej. W asortymencie posiadamy okrycia pochodzące między innymi z takich linii jak ALPINESTARS DURBAN GTX oraz MANAGUA GORE-TEX, których przeznaczeniem jest turystyka w dosłownie każdych warunkach pogodowych. Są to produkty klasy Premium, które posiadają certyfikowane ochraniacze ramion i łokci, multi-panelową konstrukcję główną, nowoczesne systemy wentylacji, a także innowacyjne włókna aramidowe, które zostały strategicznie umieszczone w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenie  podczas upadku.