Odzież i akcesoria dla motocyklisty

Dla motocyklisty

Aktywne filtry

Pas nerkowy HELD MAGO czarny
139 zł -15% 118 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 139
  • DOSTĘPNETowar dostępny w sklepie stacjonarnym
  • -15%

Prawdziwi miłośnicy dwukołowych pojazdów doskonale wiedzą, że do zdobywania dróg nie wystarczy tylko najwyższej jakości maszyna. Odzież i ochraniacze motocyklowe przede wszystkim pozytywnie wpływają na nasze bezpieczeństwo, ale poza tym sprawiają, że można cieszyć się bardziej komfortową jazdą.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty – zarówno kaski na motor, jak również rękawice i buty na motocykl – zaprojektowane są tak, by w maksymalnym stopniu odpowiadać na zapotrzebowanie amatorów szybkiej jazdy. Kaski producentów takich jak NOLAN, ICON, LS2 czy GREX charakteryzują się dużą wytrzymałością, stosunkowo lekką wagą i dobrym dopasowaniem do głowy kierowcy.

Także rękawice i buty mają bardzo duże znaczenie podczas jazdy dwukołowcem. Produkty powinny bowiem gwarantować odpowiednią przyczepność do elementów pojazdu, pomagając tym samym w osiągnięciu maksymalnej kontroli nad pojazdem.

W naszym sklepie w Warszawie można również znaleźć artykuły do pielęgnacji odzieży oraz ochraniaczy motocyklowej. Prawidłowa pielęgnacja odzieży i kasku jest niezwykle istotna dla ich żywotności, dlatego warto wybierać tylko uznane środki konserwujące, płyny do prania oraz impregnaty.