Alpinestars Supertech R10 Nowy Standard Bezpieczeństwa

Z przyjemnością prezentujemy nową kolekcję kasków Alpinestars Supertech R10 Road Racing Helmets! To efekt ponad 10 lat intensywnych badań, rozwoju i testów, których celem było stworzenie najbardziej zaawansowanych, ochronnych i wydajnościowych kasków dla wyścigowców i motocyklistów na całym świecie.

Supertech R10 będzie dostępny w 6 różnych rozmiarach, od XS do 2XL, oraz w wersjach zarówno jednokolorowych, jak i graficznych. Kolory jednokolorowe obejmują matową i błyszczącą powłokę z widoczną czarną węglową strukturą. Wśród grafik znajdziesz inspirujące style: TEAM, nawiązujący do wyścigowej stylistyki, oraz ELEMENT, czyli podstawowy kolor.

Każdy kask zawiera przeźroczysty i ciemny wizjer a zestaw zawiera także zrywki (tear-off) oraz Pinlock® w najlepszej wersji 120, zasłonkę podbródkową oraz deflektory wiatru i oddechu i dodatkowy spoiler. Dodatkowe akcesoria można przechowywać w dołączonej torbie z logiem alpinestars

Kask homologowany zgodnie z normami ECE 22.06, DOT i FIM, kask Supertech R10 wykorzystuje zaawansowaną technologię skorupy, łączącą 3K węgiel o wysokiej gęstości, kompozyt węglowy jednokierunkowy, włókno aramidowe i szklane. To zapewnia niezrównaną ochronę i wytrzymałość, chroniąc motocyklistów na najwyższym poziomie. Wkrótce dostępne na naszej www i w skepie do obejrzenia. My już swoje mamy, wypatrujcie na ulicy!

Dołącz do naszej podróży przez świat motocykli!
#Alpinestars #SupertechR10 #RoadRacingHelmets #InnowacjaNaTorze #BezpiecznaJazda #Alpinestars #SupertechR10 #RoadRacingHelmets #InnowacjaNaTorze #BezpiecznaJazda #Motocykle #KaskiWyścigowe #NowościMotocyklowe #TechnologiaKasków #SportyMotorowe #MotocyklowyŚwiat #KaskiAlpinestars #NowoczesneKaski #RiderSafety #HighPerformanceHelmet #MotorsportTech #AdvancedProtection #TechInnovation #HelmetDesign #RacingGear #MotorcycleSafety

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.