Płyn hamulcowy ENEOS Brake & Clutch Fluid

32 zł
Brutto
0 szt. dostępne! Wysyłka: Skontaktuj się z obsługą sklepu w celu ustalenia terminu wysyłki!
Ilość

Zapytaj o produkt

Wysokowydajny, w pełni syntetyczny płyn hamulcowy, typu Long Life. Rekomendowany do wszystkich typów hydraulicznych układów hamulcowych, sprzęgieł i systemów ABS. Dedykowany zarówno do samochodów jak i motocykli. Nie zawiera silikonów, zaprojektowany zgodnie z wymogami specyfikacji DOT 5.1, spełnia również wymagania DOT 4 i DOT 2. Temperatura wrzenia 269 °C. Punkt wrzenia na mokro 187 °C.

Płyn hamulcowy o przedłużonej trwałości

Wiodący pod względem jakości płyn hamulcowy o unikalnej formule z wysokim, w porównaniu z wiodącymi na rynku płynami hamulcowymi, punkcie wrzenia na mokro, zapobiegającym awarii, wynikającej z obecności pęcherzyków pary w układzie hamulcowym nawet w ekstremalnych warunkach prowadzenia pojazdu. Punkt wrzenia na mokro 185oC, wyższy niż dla płynów DOT 4 (173oC) i DOT 3 (140oC) pozwala na dłuższe utrzymywanie wysokiej temperatury wrzenia, podczas prowadzenia pojazdu przez długi okres czasu w wysokiej temperaturze oraz w obecności wilgoci (płyny hamulcowe absorbują wilgoć z powietrza). Dlatego też właściwości płynu hamulcowego ENEOS gwarantują jego nieściśliwość i bezpieczeństwo użytkownika.

Optymalne hamowanie

Hamulce są zasadniczym elementem wpływającym na bezpieczeństwo jazdy ponieważ są niezbędne do zatrzymania samochodu. Dlatego też tak ważny jest wybór odpowiedniego płynu hamulcowego. Równie ważną kwestią dla bezpieczeństwa jazdy jest postępowanie zgodnie z zaleceniami producenta samochodu odnośnie rodzaju i okresu wymiany płynu hamulcowego. Produkt ENEOS zachowuje wyjątkowo niską lepkość w niskich temperaturach (niższych niż DOT 4 i DOT 3), co pozwala na łatwiejszą cyrkulację w systemie ABS i optymalną reakcję hamowania.

Bezpieczny dla uszczelek, nie powodujący korozji

Płyn jest bezpieczny dla uszczelek i gumowych elementów i nie powoduje korozji w układach hamulcowych.

Klasyfikacja jakościowa: 

SAE J1703

FMVSS 116 DOT 5.1 (bezsilikonowe)

DOT 4 i DOT 3

ISO 4925 (5.1, 4 i 3)

Pojemność: 500ml

Komentarze

Napisz swoją opinię

Płyn hamulcowy ENEOS Brake & Clutch Fluid

Płyn hamulcowy ENEOS Brake & Clutch Fluid

Napisz swoją opinię