Rękawice motocyklowe SHIMA TOURINGDRY czarne

199 zł
Brutto
Rozmiar
25 szt. dostępne za 3 dni!
Najbliższa wysyłka: za 3 dni robocze!
Ilość

Zapytaj o produkt

Nazwa: SHIMA TOURING DRY

Typ: rękawice długie

Przeznaczenie: motocykl turystyczny, skuter, naked, custom

Pora roku: cały sezon

Wentylacja: tak, perforowana skóra oraz panele Mesh zapewniają dobrą wentylację nawet w upalne dni dzięki wstawkom z 3D Mesh poprawiającej przepływ powietrza

Protektor: tak, protektor kostek, dodatkowy materiał z boku rękawicy

Rękawica wodoodporna: tak, membrana NEXTDRY

Obsługa smartfona: tak

Zapięcie: rzep, wyposażonie w długi mankiet z elastycznym sznurkiem pozwala na założenie rękawicy na kurtkę

Kolor: czarny

Dostępne rozmiary: S / M / L / XL / XXL

Wybór rozmiaru rękawicy: sprawdź informacje

Pielęgnacja i czyszczenie: sprawdź informacje
Pozostałe informacje:

Długie rękawice mankietowe SHIMA TOURING DRY zostały zaprojektowane z wodoodporną membraną NextDry ™ i ciepłą podszewką, dzięki czemu dłonie nie tracą ciepła i są suche. Są idealne na chłód i zimową porę. Wyposażonie w długi mankiet z elastycznym sznurkiem pozwala na założenie rękawicy na kurtkę. Pomimo niskiej wagi zachowują wymagany standard ochrony, jaki powinna spełniać motocyklowa rękawica. TOURING DRY są nie tylko bezpieczne i komfortowe, ale również świetnie prezentują się na dłoni.Wybór rozmiaru rękawicy:

Aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę i komfort podczas noszenia rękawic, należy odpowiednio dobrać właściwy rozmiar. Rękawice muszą dobrze leżeć, lecz nie mogą uciskać w punktowych miejscach. Rękawiczki skórzane radzimy wybierać nieco ciaśniejsze, ponieważ skóra rozciąga się w krótkim czasie, po czym doskonale dostosowuje do ręki. Rękawice zimowe muszą być trochę luźniejsze, tak aby powietrze mogło być obecne wewnątrz warstwy ocieplającej/izolującej, polepszając sposób, w jaki Twoje ręce utrzymują ciepło. Aby sprawdzić, czy dopasowanie jest poprawne, należy chwycić manetkę kierownicy. Jeśli rękawica pasuje idealnie, nie powinno być kontaktu (lub niewielki) pomiędzy opuszkami palców i materiałem. Upewnij się, że mankiet rękawicy i rękaw kurtki zachodzą na siebie dla lepszej ochrony nadgarstka (zaleca się wybierać rękawice mając na sobie zazwyczaj użytkowaną kurtkę motocyklową). Na rękawicy nie powinny pojawić się żadne fałdy bądź zagniecenia. Jeśli rękawica ma pasek na nadgarstku, zapnij go po nałożeniu aby upewnić się, że rękawica jest nadal wygodna w noszeniu, zaś zapięcie nie jest tak mocne, aby zablokowało swobodny przepływ krwi. Gdy pasek jest zapięty usunięcie ręki z rękawicy powinno być niemożliwe. Przy rękawicach wodoodpornych radzimy dopasować mankiet tak, aby chował się pod wodoodporną warstwę rękawów kurtki w celu nieprzedostania się wody.

Pielęgnacja i czyszczenie:

Pielęgnacja i czyszczenie zapewniają długą żywotność rękawicom. Muszą być jednak przestrzegane nastepujące punkty:
- rękawice nie powinny być narażone na działanie promieni słonecznych przez długi okres
- rękawice
 nie powinny być narażone na wysokie/niskie temperatury
- nie
 używać rozpuszczalników lub substancji toksycznych do czyszczenia rękawic
- rękawice
 nie mogą być modyfikowane - to mogłoby źle wpłynąć na ich działanie ochronne
- rękawice
 powinny być używane tylko do celów dla których są przeznaczone
- rękawice czyścimy wilgotną ściereczką
- rękawice potrzebują trochę czasu do wyschnięcia w normalnej temperaturze otoczenia,
 w żadnym wypadku nie mogą być one suszone w pobliżu źródeł ciepła. Nie mogą być one wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Uporczywe plamy możesz wyczyścić używając delikatnego mydła lub specjalnego mydła do elementów skórzanych lub środków do czyszczenia tkaniny.
Skórzane rękawice konserwuj regularnie preparatami przeznaczonymi do pielęgnacji skóry.
- rękawice muszą być stale kontrolowane pod względem zużycia i uszkodzeń. Podczas przechowywania, rękawice powinny być całkowicie suche, muszą znajdować się w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Zużyte rękawice muszą być utylizowane w odpowiedni sposób:
Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami o usuwaniu odpadów - nie zanieczyszczaj środowiska.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rękawice motocyklowe SHIMA TOURINGDRY czarne

Rękawice motocyklowe SHIMA TOURINGDRY czarne

Napisz swoją opinię